Szkoła Rodzenia "W Pigułce"Ciąża to czas szczególny dla każdej kobiety, czas radości ale i niepokoju. W naszej Szkole Rodzenia chcemy razem z Wami przeżyć ten wspaniały ale i trudny okres. Jako doświadczone położne dobrze rozumiemy Wasze potrzeby i emocje związane z ciążą. Wiemy co czujecie i jakie macie obawy przed nową sytuacją jaką jest poród i macierzyństwo. Serdecznie zapraszamy Wszystkie przyszłe Mamy do spotkania w naszej Szkole Rodzenia, w której otrzymacie praktyczną wiedzę dotyczącą przebiegu ciąży, porodu, połogu, pielęgnacji noworodka i laktacji. Spotkania w kameralnych grupach stwarzają wyjątkową, ciepłą i domową atmosferę, ułatwiają zadawanie pytań oraz kontakt z położną prowadzącą zajęcia. Przekazujemy najważniejsze informacje w sposób jasny i zrozumiały. Szanując Wasz cenny czas i dbając o Wasze samopoczucie, proponujemy 2 spotkania, w trakcie których rozwiejemy Wasze wątpliwości, przygotujemy na wielkie wydarzenie aby świadomie i bez lęku oczekiwać narodzin swojej pociechy.

Szkoła Rodzenia "W Pigułce" jest alternatywą dla tradycyjnej szkoły rodzenia, na którą nie zawsze znajdziecie czas i siłę.

Oferujemy wykonanie badania KTG dla chętnych oraz profesjonalne doradztwo laktacyjne, omówimy temat znieczulenia okołoporodowego, porozmawiamy o doborze najlepszej pozycji do porodu i o innych sposobach radzenia sobie z bólem. Dokonamy pomiarów miednicy kostnej specjalnym urządzeniem – pelvicometrem, co pozwoli lepiej ocenić lekarzowi wskazania do porodu drogami natury, porozmawiamy również o wadach i zaletach cięcia cesarskiego oraz o wszystkich potrzebnych do porodu badaniach, dokumentach i wspólnie zaplanujemy najlepszy moment, w którym należy zgłosić się do szpitala. Z naszymi położnymi warto również porozmawiać o domowej opiece i wizytach poporodowych.

Zapisy do Szkoły Rodzenia odbywają się w naszej recepcji. Na jedno spotkanie należy przewidzieć około jedną godzinę czasu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki. Rekomendujemy rozpoczęcie i zaplanowanie spotkań już po 20 tygodniu ciąży. Nie wymagamy żadnych specjalnych skierowań wystarczy zapisać się i przyjść. Koszt jednego spotkania to 100 PLN.

Serdecznie zapraszamy !!!

Zobacz najczęściej zadawane pytania związane z tematyką szkoły rodzenia i prowadzenia ciąży -> Szkoła Rodzenia najczęściej zadawane pytania

^ wróć do góry ^