O nasPRO CREATIVE to nowoczesne Centrum Medyczne w Krakowie.Zajmujemy się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób z zakresu ginekologii i położnictwa. Naszymi Pacjentami są również pary starające się o stworzenie swojej rodziny dlatego diagnozujemy i leczymy niepłodność. Rodzicom oczekującym na swoje potomstwo zapewniamy prowadzenie ciąży od pierwszych jej chwil. Nasza zindywidualizowana szkoła rodzenia przygotowuje do porodu, laktacji, opieki nad noworodkiem, a samo rozwiązanie może się również odbyć w obecności prowadzącego ciążę lekarza.

Nasz zespół stanowią specjaliści : lekarze ginekolodzy – położnicy, endokrynolog, androlog, internista i radiodiagnosta, zespół wykwalifikowanych położnych oraz biotechnolog.

Wykonujemy zaawansowane badania ultrasonograficzne ( USG ) korzystając z wysoko specjalistycznej aparatury medycznej pracującej w systemie 3D / 4D.

W naszej Poradni możecie Państwo wykonać wszystkie badania dodatkowe : cytologia, mikrobiologia dróg rodnych w pełnym zakresie, zaawansowane badania nasienia, badania krwi i moczu oraz badania technikami genetycznymi w kierunku np. wirusa HPV przydatnego w diagnostyce raka szyjki macicy, a także inne np. stwierdzające obecność mutacji genu BRCA1, pomocne w profilaktyce raka piersi i raka jajnika.

Od wielu lat tworzymy zgrany zespół medyczny dzięki czemu nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę. Jesteśmy świadomi tego, z jakim stresem może wiązać się wizyta u ginekologa, zwłaszcza pierwsza. Wiemy również, że wstyd i lęk przed bólem powodują często rezygnację z koniecznych badań, zalecanej profilaktyki, a nawet zwykłych porad. Znając wrażliwość kobiet i specyfikę naszego zawodu, staramy się, by pobyt w naszym Centrum Medycznym był jak najmniej stresujący. Pamiętając o komforcie i estetyce, stworzyliśmy nowoczesne wnętrza, dwie recepcje, dwie poczekalnie, dwa osobne gabinety wraz z pokojami do badań USG wyposażone w nowoczesne niezależne łazienki (zobacz zdjęcia naszego Centrum). Dbając o czystość stosujemy jedynie środki najwyższej jakości przede wszystkim firmy Eko Lab, a dla komfortu Pacjentek dajemy możliwość skorzystania z jednorazowej bielizny ( fartuszki i pantofle ) podczas wykonywania badań.

Ufamy, że nasza fachowość, uczciwość i zaangażowanie w Pacjenta ułatwiają postawienie właściwej diagnozy i wybór skutecznego leczenia, a rodzinna, miła atmosfera oraz kultura osobista korzystnie wpływają na relacje. W naszej codziennej pracy ważna jest nie tylko choroba Pacjenta ale również jego osobowość, indywidualna wrażliwość i emocje.


Liliana Golańska
 
Bartłomiej Golański

Nadrzędnym celem naszej pracy zawsze jest życie, zdrowie i dobro człowieka.
Zapraszamy!

^ wróć do góry ^